نکات ضروری قبل از خرید

نکات مهم و ضروری خرید از سامانه یخچال:

 

 1. هر شخص دارای یک کد کاربری بوده و هر 60 روز می تواند یک نوبت با کد ملی و کد پستی محل سکونت خویش ، بسته خانواده شماره یک یا دو را از سامانه را دریافت نماید. لازم به ذکر است، بازده زمانی هر نوبت سفارش بسته خانواده گوشت و مرغ منجمد نیز 30 روز یکبار می باشد.
 2. بازده زمانی سفارش برای بسته خانواده شماره سه (نیمایی) بدون محدودیت می باشد.
 3. مشتری می پذیرد هنگام تحویل محصول تنظیم بازار در آدرس درج شده حضور داشته و اصل کارت ملی خود را جهت احراز هویت به پیک ارائه دهد.
 4. کلیه پیک های ارسال، دارای کارت پرسنلی سامانه یخچال بوده و مشتری می تواند هنگام دریافت سفارش آن را رویت نماید.
 5. بسته خانواده شماره یک، حاوی یک‌کیلو ران تازه گوساله ۴۶۰۰۰ تومان و دو کیلو چرخ کرده منجمد گوساله ۶۵۰۰۰ تومان بوده و بسته شماره دو نیز حاوی یک‌کیلو سردست گوساله تازه ۴۵۰۰۰ تومان یک کیلو چرخ کرده تازه گوساله ۳۷۰۰۰ تومان یک کیلو چرخ کرده منجمد ۳۲۵۰۰ تومان به صورت بسته بندی پلاستیک و پلمپ شده می باشد.
 6. بسته خانواده شماره سه (نیمایی)، حاوی یک‌کیلو گوشت سردست تازه گوسفند(ممتاز چربی گیری شده) ۹۸۵۰۰ تومان، یک  کیلو گوشت ران تازه گوسفند (ممتاز چربی گیری شده) ۹۹۵۰۰ تومان به صورت بسته بندی پلاستیک و پلمپ شده می باشد.
 7. پرداخت هزینه محصول هنگام تحویل فقط از طریق درگاه پز بانکی صورت می پذیرد؛ بنابراین مشتری متعهد می شود، در هنگام ثبت سفارش فقط هزینه ارسال معادل 55،000 ریال از طریق درگاه الکترونیک، پرداخت نماید.
 8. با توجه به سوء استفاده ی برخی افراد سودجو،  اقدام به خرید با استفاده از کد ملی و کد پستی اشخاص دیگر  و وارد نمودن  هویت جعلی، به منزله تخلف محسوب شده و در صورت احراز آن، علاوه بر قرارگیری کاربر در لیست سیاه سامانه یخچال، به مراجع ذی صلاح قانونی گزارش داده شده و پیگرد قانونی دارد.
 9. مشتری هنگام تحویل سفارش، می پذیرد رسید تحویل سفارش را امضاء نموده و بسته سفارشی خود را تحویل گیرد.
 10. مشتری می پذیرد، شماره تماس تلفن همراه خود را جهت دریافت پیامک در دسترس قرار دهد. بدیهی است در صورت عدم دریافت پیامک، مراتب را فورا از طریق تلفن تماس پیگیری سفارشات به شماره 27674000 اطلاع دهد.
 11. ارسال سفارشات 24 الی 48 ساعت پس از تایید درخواست سفارش خواهد بود؛ بدیهی است در صورت دیرکرد ارسال سفارش طی مدت زمان مذکور ، جهت پیگیری با شماره تماس 27674000 تماس حاصل نمایید.

از اینکه سامانه یخچال را  انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.